НОВИЙ FIAT 500 ЗА 5 СЕКУНД

НОВИЙ ЕКСТЕР'ЄР

DESIGN

НОВИЙ ІНТЕР'ЄР

DESIGN

7 ПОДУШОК БЕЗПЕКИ

TECHNOLOGY AND SAFETY

UCONNECT™. ЗАВЖДИ НА ЗВ'ЯЗКУ

TECHNOLOGY AND SAFETY

6 СТИЛЬОВИХ РІШЕНЬ ЕКСТЕР'ЄРУ ДЛЯ НЕЗЛІЧЕННИХ ПЕРСОНАЛІЗАЦІЙ

VERSIONS

УНІКАЛЬНІ ДЕТАЛІ
ДИВИСЬ ГАЛЕРЕЮ
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

ІНТЕР'ЄР

СТИЛЬ - ЦЕ ХАРАКТЕР, ВІН АБО Є, АБО ЙОГО НЕМАЄ.

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ НОВИЙ ІНТЕР'ЄР

ТЕХНОЛОГІЯ

ВИ ЗАВЖДИ НА ЗВ'ЯЗКУ ЗІ ВСІМ СВІТОМ – ДОСИТЬ НАТИСНУТИ НА ІКОНКУ.

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ UCONNECT™

МАЛЮЙТЕ
ВАШИМИ ОЧИМА, БУДЬ ЛАСКА.

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ СТИЛЬОВІ РІШЕННЯ ЕКСТЕР'ЄРУ

ТАКОЖ І ЛЕГЕНДИ РОСТУТЬ

І вони змінюються. Як Fiat 500, найостанніший знаковий автомобіль, до модного і успішного вигляду якого сьогодні додані рішучість і спокусливість

ЛАСКАВО НАХАБНИЙ ВИД

Усміхнене обличчя Fiat 500 стає ще більш пустотливим. Передня частина як би підморгує, завдяки новим молдингам, "поважаним" вусам і бамперу, який оточує тривимірна решітка. Більш привабливий, більш позитивний, більш 500-й. Нові полі-еліптичні фари спілкуються і, здається, підморгують в темряві. Тоді як денні ходові вогні зі світлодіодною технологією нагадують нулі з цифри 500 і в темний час доби виглядають як свого роду підпис, роблячи автомобіль пізнаваним.

СПРАВЖНІЙ ЗНАК ЕЛЕГАНТНОСТІ І СТИЛЮ

Безпомилковий профіль 500-го не змінюється, але йому додається характер, завдяки 2 вишуканим легкосплавними колісними дисками: 15-дюймовий блискучий сірий і 16-дюймовий матово-чорний шліфований.
Дизайн нового Fiat 500 підкреслюють два нові кольори кузова: пастельний Corallo Red, дуже «поп» і дуже яскравий, і металевий Burgundy Aida, вишуканий і елегантний.

ХАРАКТЕР ВИЯВЛЯЄТЬСЯ В ДЕТАЛЯХ

Як нова хромова смуга, яка робить бампер вище і в якій розташовані протитуманні фари та ліхтарі заднього ходу.
Або як нове заднє освітлення, куди входять стоп-сигнали, задні ліхтарі і покажчики, що обрамляє кузов.
Незвичайне і сміливе рішення, яке підкреслює здатність Fiat 500 оновлюватися, не втрачаючи власний вічно молодий дух

CHEVRON - MINI

The zig-zag: one of the trendiest fashion designs.

BURLINGTON - MINI

The everlasting charm of British elegance. With a touch of irony.

SUMMER - MIDI

All the fun of summer, with graphics inspired by a navy style.

COMICS - MIDI (red/black or yellow/black)

Colour and cheer: 500 becomes a cartoon.

CAMOUFLAGE – MIDI

A very decisive choice, that makes the 500 even more fashionable.

LORD - SMALL

ОСОБИСТІСТЬ І КРАСА – ІДЕАЛЬНЕ ПОЄДНАННЯ.

Сміливий стиль екстер'єру охоплює повністю оновлений інтер'єр, більш привабливий, елегантний та вишуканий. Fiat 500 знову готовий дивувати

ДОСКОНАЛІСТЬ - ЦЕ НЕ АКСЕСУАР

Дизайн приладової панелі був повністю переглянутий і тепер гармонійно включає в себе нові технологічні новинки на борту автомобіля. Хромована елементи і більш округлий дизайн кнопок управління дуже вражаючий.
Але новий Fiat 500 не тільки красивий, він практичний - в ньому новий зручний відсік для речей на передній панелі і нова центральна консоль з портами USB / Aux і більш об'ємний лоток з підстаканниками.

ВСЕ ПІД КОНТРОЛЕМ

Нове кермо спеціальної конструкції прикрашене хромовими елементами.
Інноваційний 7-дюймовий дисплей TFT дозволяє контролювати всю необхідну під час руху інформацію: набір швидкості, тахометр, температуру, індикатор перемикання передач, який рекомендує, коли краще перемикати передачу, і бортовий комп'ютер, який дозволяє встановити параметри роботи автомобіля залежно від відстані, яку належить пройти , моментального споживання палива, запасу ходу і т.д.

НАТХНЕННИЙ ВИСОКОЮ МОДОЮ

Стиль, стиль, стиль і ще раз стиль. Нові матеріали і тканини, вибрані для інтер'єрів нового Fiat 500, взяті з самих модних подіумів. Ось прекрасний «Глен плед» з різною колірною обробкою і новою дорогою шкірою бордового кольору з блакитними вставками - елемент старовини як данина кольорам 60-х років.

КОЖНА ПОЇЗДКА МАЄ БУТИ З КОМФОРТОМ

Щоб забезпечити повний комфорт, який ви могли б побажати, є нові сидіння, виконані з ще більш ергономічних матеріалів і спроектовані так, щоб полегшити пасажирам доступ до задніх сидінь.

ВІН ЯК УСІ, АЛЕ НІКОГО НЕ ПОВТОРЮЄ.

На борту нового Fiat 500 найголовніше - це задоволення від водіння. Саме тому він оснащений найсучаснішими системами безпеки та інфотейнменту – кнопки управління на кермі, функція бездротового зв'язку Bluetooth®, потокове аудіо Bluetooth, eco:Drive, функція Blue&Me Tom Tom 2 LIVE, а також онлайнова система інфотейнменту Uconnect ™

UCONNECT™

Uconnect™ це інформаційно-розважальна система, яка дозволяє вам, за допомогою її 5 або 6-дюймового сенсорного екрану управляти всіма мультимедійними пристроями, присутніми в автомобілі: аналогове і цифрове радіо (DAB) і основні носії (медіаплеєр, Ipod, iPhone, смартфон), які підключаються через роз'єми USB і Aux.
Пристрій Uconnect Радіо Nav 5" пропонує навігатор Tom Tom 2.5D для динамічної прокладки маршруту і введення голосових команд за допомогою програми «One Shot Voice Destination Entry».
Система Uconnect™ LIVE також дозволяє клієнтам - через підключення їх смартфонів - використовувати багато додатків в бортовій системі, тому вони завжди можуть бути в контакті зі своїми друзями на Twitter, слухати 35 мільйонів музичних треків на Deezer і більше 100000 радіостанції на Tune-in; отримувати оновлення в режимі реального часу щодо новин з Reuters і щодо дорожнього руху, камер контролю швидкості і погоди завдяки послугам TomTom Live.
І це ще не все: ви можете поліпшити свій стиль водіння з eco:Drive™, таким чином ви будете заощаджувати на паливі та можете перевіряти в режимі реального часу викиди CO2 вашого автомобіля.
Також ви можете слідкувати за станом вашого автомобіля за допомогою my:Car - він нагадує вам, де ви припаркований, інформує вас про рівень палива і будь-які аномалії в машині.
ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ UCONNECT™

У ВАС НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ

На новому Fiat 500, крім його нової гальмівної системи (на версіях з двигунами 1.2), ви можете розраховувати на всі найкращі системи безпеки: 7 подушок безпеки, система ABS + EBD, щоб ви не втратили контроль при різкій зупинці, система ESC + Hill Holder, щоб утримувати ваш курс руху в надзвичайній ситуації і зробити рушання на підйомі більш простим, система HBA, щоб раптове гальмування було більш ефективним, і пристрій Hazard Device, який відразу ж вмикає аварійні вогні, якщо ви змушені зупинитися раптово.
При цьому еліпсоїдальні фари з денними ходовими вогнями (DRL) гарантують максимальну видимість завдяки LED-технології.

Галерея