ТзДВ "Пластик" - Офіційний дилер FIAT у Львові та Львівській області

логотип Fiat
Fiat Scudo | Моделі ФІАТ

Fiat Scudo

Новий Fiat Scudo ідеально підходить як для роботи, так і для далеких мандрівок у великій компанії.

Функціональність


У новому Fiat Scudo отримали подальший розвиток основні якості цієї моделі - функціональність фургона, архітектура УПВ, комфорт і керованість легкового автомобіля.


В Україні Fiat Scudo запропонований з двома варіантами висоти стелі ( 1449 і 1750 мм) і з двома варіантами довжини бази ( 3000 і 3122 мм) , причому довжина заднього звісу може збільшуватися на 5 см.
У вантажних версіях Ви можете вибрати один з трьох варіантів вантажного об'єму : 5 , 6 і 7 кубометрів, а в пасажирських - 6 - або 9 -місний салон. Вантажопідйомність Fiat Scudo досягає
1200 кг.


Обладнання


Інтер'єр нового Fiat Scudo - це гостинний, добре освітлений, зручний і безшумний мобільний офіс із легковою посадкою, що створює ідеальну атмосферу для подорожей. Автомобіль має абсолютно рівну підлогу, а зручний важіль керування коробкою передач, традиційно для Scudo, розташований на центральній консолі.


Покращенню комфорту також сприяють автоматичний багатозонний клімат-контроль з роздільним регулюванням повітряних потоків у різних частинах салону, круїз-контроль, парктронік, датчики світла і дощу, аудіосистема з CD і ДУ.


Новий Fiat Scudo також є лідером у своєму класі не тільки за рівнем комфорту, але й за рівнем безпеки. Вже в стандартну комплектацію автомобіля входять системи антиблокування гальм ABS, електронного розподілу гальмівних зусиль EBD, подушка безпеки водія, дискові гальма всіх коліс. Більш того, передбачена можливість установки антибуксувальної системи ASR і програми електронної стабілізації ESP, а загальне число подушок безпеки досягає восьми !


Техніка


Новий Scudo - це синонім ефективності, яку забезпечує відмінне прискорення і еластичність двигуна на низьких обертах, а також низькі експлуатаційні витрати ( низьке споживання палива та сервісні витрати, збільшені
інтервали обслуговування).


Це заслуга високоефективних турбодизелів Multijet із системою Common Rail і безпосереднім впорскуванням палива : 

1.6 Multijet 16v 90 к.с. і 2.0 Multijet 16v 120 к.с. Двигуни компонуються відповідно з 5 - або 6 -ступеневими трансмісіями.

 

Сподобався автомобіль Fiat Scudo? Купи в любом из наших автосалонов. Возможна покупка в кредит.


© ТзДВ «Пластик» RSS