ТзДВ "Пластик" - Офіційний дилер FIAT у Львові та Львівській області

логотип Fiat
Fiat Nuovo Doblò | Моделі ФІАТ

Fiat Nuovo Doblò

Новий Doblo - лідер у своєму класі по місткості і вантажопідйомності. Він може вмістити до 4,6 кубометрів вантажу масою до 1000 кг. Це перший комерційний автомобіль на ринку України , який оснащується інноваційною системою Start &Stop;.

Новий Fiat Doblo. Перевага : ефективність.

Прайс-лист на автомобіль Fiat Doblo`Combi MAXI 1,4 бензин, 1,3 ,1,6 дизель .

Прайс-лист на автомобіль Fiat Doblo Combi Corto 1,4 бензин 1,3 дизель .

Прайс-лист на автомобіль Fiat Doblo` Panorama ,бензин дизель 5-7 місць .


Світова прем'єра нового Fiat Doblo - першого « простору для родини»


Зустрічайте новий Doblo - автомобіль марки Fiat , для якого блискуче вирішене питання простору. Простору, який можна розділити з родиною та друзями. Простору для тих , хто подорожує і любить бути в компанії. Для тих, хто вибирає Doblo своїм партнером в роботі або проведенні дозвілля .


Розробниками цієї моделі дотримані найвибагливіші вимоги до функціональності і комфорту . Для цього простір інтер'єру автомобіля задіяно в ньому максимально раціонально. Розміститися в ньому може до семи чоловік. Це справжній «сімейний» простір, для якого забезпечений високий рівень безпеки, економічності та екологічності.


У порівнянні з попередньою версією , яка була продана в кількості приблизно мільйона одиниць, дана модель цілком оновлена ​​щодо стилю, двигунів і технічних характеристик. Ці аспекти зробили новий Fiat Doblo «кращим у класі» - як з точки зору місткості, так само щодо зниження шкідливих викидів. Все це досягнуто завдяки новій платформі , збільшеному пасажирському простору ( з колісною базою 2755 мм, максимальною в даному сегменті ), просторому багажному відсіку з об'ємом 790 л , зниженим викидів вуглекислого газу ( 129 г / км для двигуна Multijet 1.3 потужністю 90 к.с . - мінімальна величина в даній категорії), традиційному устаткуванню безпеки і високої модульності інтер'єру, яку забезпечили складані і з′ємні сидіння.

 

Екологічність та економічність


Fiat Doblo вийщов на ринок з чотирма призначеними для нього силовими агрегатами: 95 -сильний бензиновий і три дизельних двигуна Multijet потужністю 90 , 105 і 135 к.с.
Пізніше цей набір розшириться двохпаливним агрегатом Natural Power (бензин і метан ) і ще одним дизельним двигуном , який буде встановлюватися в поєднанні з роботизованою коробкою передач Dualogic.


Всі двигуни «жваві» і забезпечують плавну криву крутного моменту. Вони відзначаються відмінними робочими характеристиками, низьким рівнем шуму, малими експлуатаційними витратами (паливо і техобслуговування ) , а також надійністю і екологічністю, що робить кермування автомобілем надзвичайно приємним.


У лінійці агрегатів присутні версії Euro 4 і Euro 5 . Як базова опція , передбачена система Start & Stop, яка керує тимчасовим відключенням двигуна під час зупинок автомобіля, завдяки чому економиться паливо і знижуються шкідливі викиди.

 

Безпека


Для забезпечення найкращих динамічних характеристик , високого рівня комфорту і активної безпеки на будь-яких дорогах автомобіль оснащено технічними новинками. Серед них - двоважіль задня підвіска, для якої передбачаються різні варіанти калібрування
в залежності від передбачуваних умов експлуатації автомобіля. Стабільна і передбачувана курсова стійкість Doblo гарантована завдяки застосуванню прогресивних електронних пристроїв її контролю , а саме: ABS з електронним розподілом гальмівних зусиль ( EBD ) і , насамперед, системи ESP, яка доповнена функцією утримання автомобіля на ухилах. Ця функція допомагає водієві при рушанні з місця в гору і передбачена у якості базової опції на новій моделі.


Ще одним завданням при конструюванні автомобіля було досягнення найвищого рівня пасивної безпеки. Він реалізований завдяки ретельно розрахованим зонам деформації кузова, наявності фронтальних подушок безпеки, а також новітніх передніх бокових подушок (вони забезпечують захист і голови, і грудей). Крім того, застосовані технічні рішення та обладнання, що створюють максимально комфортні умови на борту автомобіля і допомагають водієві контролювати дорожні умови. Вони включають в себе автоматичний клімат-контроль , що передбачає також регулювання для задніх сидінь , круїз-контроль, датчики паркування, а також вбудовану систему Blue & Me , що забезпечує функцію hands - free ( " вільні руки " ) та навігатор "Blue & Me TomTom " .

 

Doblo Cargo , також новий - лідер у категорії професійних автомобілів


Поява нового Fiat Doblo буде доповнено виходом нового Doblo Cargo , місія якого - зайняти провідне місце у своїй категорії з точки зору технічних і функціональних характеристик. Його багажний відсік просторіший, ніж у попередньої моделі : правильні прямокутні форми, можливість повного задіяння багажного простору , зсувні бічні дверцята і широкі задні , завдяки яким можна буде легко здійснювати завантаження і розвантаження. Рекордні параметри (довжина салону - до 2,2 м , ширина між колісними арками - 1,23 м , об'єм - від 3,4 до 4,2 м3 , вантажопідйомність автомобіля - від 750 до 1000 кг , витрата палива в змішаному циклі - 4 , 8 л/100 км і пробіг без дозаправки в 1250 км для двигуна 1.3 Multijet ) забезпечать істотну оптимізацію і зниження експлуатаційних витрат.


Різноманітність лінійки виражено сімома різними типами кузовів: фургони з короткою і довгою колісною базою , фургон з завищеною дахом, з короткою та подовженою базою п'ятимісний «комбі» ; особливо приваблива новітня низькорамна версія (у довгому і короткому варіанті), яка може бути легко і без великих витрат перетворена в автомобіль спеціального призначення (рефрижератори, фіксовані або рухомі вантажні платформи).

Прайс-лист на автомобиль Fiat Doblo`Combi MAXI 1,4 бензин, 1,3 ,1,6 дизель.

Прайс-лист на автомобиль Fiat Doblo Combi Corto 1,4 бензин 1,3 дизель.

Прайс-лист на автомобиль Fiat Doblo` Panorama ,бензин дизель 5-7 місць.

Сподобався автомобіль Fiat Nuovo Doblò? Купи в любом из наших автосалонов. Возможна покупка в кредит.


© ТзДВ «Пластик» RSS