ТзДВ "Пластик" - Офіційний дилер FIAT у Львові та Львівській області

логотип Fiat
Fiat Qubo | Моделі ФІАТ

Fiat Qubo

FIAT Qubo вписується будь-де в тісних вуличках міста та буде відмінно себе почувати в приміському елітному селищі, як "автомобіль для бізнесу". Для роботи йому необхідний лишень 75 -сильний дизель об'ємом 1,3 літри. Для зменшення витрати палива і зручності водіння в умовах міської експлуатації на Qubo встановлюється 6 -ступеневий робот Dualogic.

Прайс-лист на автомобіль Fiat Qubo .


FIAT Fiorino Qubo - це вже не стільки дуже маленький кубоподібний фургончик на колесах, скільки дуже універсальний, просторий (як на  свої скромні габарити, звичайно) і вже доволі комфортний сімейний автомобіль. Його важко назвати лише робочим вже тому, що у нього повноцінний інтер'єр легкового автомобіля, який досить непогано обладнаний. Тут є і система "вільні руки" для Вас і, звичайно для вашого стільникового телефону, аудіосистема з управлінням на кермі, маршрутний комп'ютер і порт USB для підключення зовнішніх пристроїв.


Універсальність Fiorino Qubo полягає передовсім у пристосовуваності кузова автомобіля для будь-якого
перевезення - від ваговитих пасажирів до велосипедів і сноубордів. Для перших в салоні стоять сидіння, а для вантажів всі сидіння, навіть переднього пасажира, можуть бути вилучені, залишаючи в салоні місце для предметів довжиною до 2,5 метрів. Рекордний результат, який дивує, враховуючи, що сам Qubo не такий вже й великий - 3959 мм. При цьому у автомобіля перед капотом висить бампер від вантажівки, який займає мало не третину довжини автомобіля.


Автомобіль справді незамінний для маленького сімейного бізнесу, коли важливість і якість штучного товару превалює над обсягами поставок.

 

Прайс-лист на автомобиль Fiat Qubo.

Сподобався автомобіль Fiat Qubo? Купи в любом из наших автосалонов. Возможна покупка в кредит.

© ТзДВ «Пластик» RSS