ТзДВ "Пластик" - Офіційний дилер FIAT у Львові та Львівській області

логотип Fiat
Panda 4x4 Antartica разом із символом Південного Полюсу | Новини | ТзДВ

Panda 4x4 Antartica разом із символом Південного Полюсу

Fiat Panda 4x4 Antartica обмеженої серії, представлено на автосалоні 2013 у Франкфурті, з нагоди святкування 30 - ї річниці найпопулярнішої моделі, проданої в кількості понад 500 000 одиниць.


Автомобіль вийде обмеженим випуском, а саме - 200 одиниць.

 

Зовні Panda 4x4 Antartica має франтівський двоколірний кузов - білий з чорним дахом. Спеціальні елементи ще чіткіше підкреслять індивідуальність маленького міського автомобіля 4x4 : сірі оброблені алмазними різцями 15 -дюймові колісні диски з легкого сплаву, помаранчеві ковпаки маточин, тоновані задні вікна і заднє скло, помаранчеві обтічники дзеркал і спеціальна емблема на центральній стійці, а також задні паркувальні датчики .

Інтер'єр відзначається поєднанням сірого і помаранчевого кольорів в оббивці із стильної тканини і матеріалу ecoleather. Універсальність і комфорт пасажирського салону, які так цінують шанувальники Panda , ще раз підкреслюють трьохмісне заднє сидіння з відкидною спинкою 60 / 40, автоматична система клімат -контроль і система Blue & Me з кнопками управління на кермі.


Без сумніву, спеціальний випуск зберіг всі сильні сторони моделі 4x4, якій минулого року було присвоєно престижний титул «Кращий SUV 2012 року» за версією британського журналу « Top Gear ».


Застосування системи передач « torque on demand » ( крутний момент на вимогу ), яка включається автоматично пори потребі і дозволяє невимушено вийти з будь-якої ситуації. Panda 4x4 також пропонує систему ESC ( електронний контроль стійкості ) з функцією ELD ( електронне блокування диференціала ) у стандартній комплектації. Дана система надає додаткову допомогу при водінні і русі з місця на слизьких грунтах .

Panda Antartica володіє всіма якостями динаміки і комфорту, які дозволять вам із зручністю подолати довгі поїздки по серйозних дорогах, насамперед, завдяки новій комбінації підвісок - незалежні колеса з підвіскою типу MacPherson спереду , а ззаду колеса , пов'язані торсіонної балкою - в поєднанні з особливими зимовими шинами 175 / 65 R15 84T M + S.


Спеціальні шини Snow Flake розроблені для використання не тільки на льоду і снігу , але також на дорогах і грунтових покриттях. Це означає , що тягова потужність на поверхнях з поганим зчепленням на 20 % краще , ніж у попередньої моделі. Важливо, що така максимальна гнучкість в експлуатації не впливає на споживання палива та експлуатаційні витрати , оскільки згідно стилю « Simply More » ( просто більше) , власникові автомобіля Panda 4x4 Antartica не треба думати про те, щоб міняти комплект шин при кожній зміні сезону.

24 жовтня 2013

© ТзДВ «Пластик» RSS