ТзДВ "Пластик" - Офіційний дилер FIAT у Львові та Львівській області

логотип Fiat
Зимовий тур «What The Fun» для тих, у кого сніг викликає пристрасть та ентузіазм | Новини | ТзДВ

Зимовий тур «What The Fun» для тих, у кого сніг викликає пристрасть та ентузіазм

Цього тижня в Мадонна -ді -Кампільо ( Тренто ) пройшов перший етап зимового туру «WTF - What The Fun», який вже втретє повною мірою відображає прагнення бренду Fiat організувати унікальний, видовищний і захоплюючий захід.


Зимовий огляд завершиться 9 березня в Соз - д'Улькс пройшовши через кілька найзнаменитіших в Італії та Європі гірськолижних центрів : Мадонна -ді -Кампільо ( 7 - 9 грудня) , Тонале ( 2 - 3 січня) , Понте- ді- Леньо ( 5 - 6 січня), Лівіньо : ( 11-12 січня), Абетоне (18 - 19 січня), Бруніко (25 -26 січня), Кортіна (15 - 16 лютого), Санкт- Моріц (22 - 23 лютого), Сестрієре (2 - 3 березня) і Соз - д'Улькс (8-9 березня).


Головні герої заходу Panda 4x4, Panda Trekking і Freemont AWD - три моделі Fiat, які найкраще підкреслюють рівень турне і, одночасно, демонструють філософію надійності бренду.


У центрі подій будуть приголомшливі тест- драйви на трасі під назвою « The Drive WOW » (
Ось це драйв !), Позашляхові маршрути, на яких автолюбителі зможуть перевірити власні навички управління, долаючи підйоми, спуски і різноманітні перешкоди . Унікальна і захоплююча пригода відбуватиметься в умовах повної безпеки : під час кожного тест- драйву на борту машини буде знаходитися професійний гонщик .


Крім того, всі моменти за кермом особливо запам'ятаються завдяки співпраці з GoPRO, провідному бренду у сфері екшн- камер. Зовні і всередині автомобіля будуть встановлені відеокамери, які зніматимуть тест- драйви , а отримані відеофільми будуть показуватися через веб- канали та суспільно -побутові канали комунікації Fiat. Таким чином, учасники зможуть побачити себе і поділитися досвідом у спільнотах.


У ході етапів « WTF - What The Fun » буде також влаштоване село площею 600 м2, де гості зможуть насолодитися відпочинком і повеселитися завдяки численним розважальним заходам, запланованих програмою.
Найяскравішим тут буде « WOW Climb Down » (Ось це спуск !).  Кульмінація веселощів, коли автолюбителі зможуть потзмагатися між собою на снігу на санках Panda або Freemont, спеціально створених для цього випадку.


Нарешті , щоб ще більше підкреслити тему безпеки і надійності , потрібно згадати про важливе співробітництво між Fiat і Continental, які нададуть спеціальні зимові шини для машин учасників на весь період заходу.


2013 приніс великий успіх зимовоу туру Winter Tour : він пройшов у 9 гірськолижних центрах, було проведено 700 тест- драйвів , акцію відвідали більш ніж 150 000 гостей. У 2014 році поставлені цілі для досягнення ще більших результатів, що грунтуються на формулі з трьох складових: унікальності тест- драйвів, адреналіну і розваг на всі 100 %.

 

Panda 4x4 , Panda Trekking і Freemont AWD : лінійка Fiat , щоб зустріти зиму в повній безпеці


Нова Panda 4x4 , торік удостоєна престижного титулу «Кращий SUV 2012 року» британським журналом "Top Gear" , це - єдиний на ринку « city car integrale » ( повнопривідний міський автомобіль ) і спадкоємець видатного автомобільного «бестселера». Починаючи з 1983 року по сьогоднішній день , було продано більше ніж 500 000 машин , що випускалися в 3 поколіннях і різних спеціальних серіях з неминучим успіхом, також як новітня Panda 4x4 Antartica , запущено у виробництво в цьому році з нагоди 30 -річчя моделі .


У новій Panda 4x4 встановлена ​​система передач " torque on demand " ( крутний момент на вимогу ) , яка спрацьовує автоматично в разі потреби, дозволяючи без напруги долати будь-які ситуації . Крім того, в базовій комплектації Panda 4x4 оснащена системою курсової стійкості ( ESC, Electronic Stability Control ) з функцією електронноблокіруемого диференціала ( ELD , Electronic Locking Differential ). Ця система забезпечує додаткову допомогу при водінні і рушанні з місця на ділянках з недостатнім зчепленням коліс з дорогою.

 

Panda 4x4 володіє також усіма динамічними характеристиками і комфортом , необхідними для того , щоб зручно долати довгі і складні маршрути. Це стало можливим, насамперед, завдяки схемі оновлених підвісок - підвіска типу Макферсон з незалежними колесами спереду, і колеса, взаємозв'язані за допомогою торсіонної балки ззаду - і використанню спеціальних зимових шин Winter 175 / 65 R15 84T M + S. Це єдиний «city car», в базову комплектацію якого входять спеціальні шини Snow Flake . Вони розроблені не тільки для їзди по льоду і снігу, але також і по автодорогах і грунтових дорогах, покращуючи на 20 % тягову потужність в умовах поганого зчеплення коліс з дорогою.

Гірськолижні центри, через які пройде зимовий тур « WTF - What The Fun » , побачать також модель Freemont 4x4 , оснащену чудовим 170 -сильним 2.0 Multijet II AWD у поєднанні з автоматичною 6 -ступінчастою коробкою передач. Автомобіль має постійний привід на всі колеса AWD (All- Wheel -Drive ) типу «on demand» з електронним блоком управління , який за допомогою датчиків визначає зчеплення кожного з чотирьох коліс з дорогою і рівномірно розподіляє тягу між передньою і задньою віссю. Система спрацьовує на складних дорожніх покриттях ( бруд , сніг , лід ...), щоб забезпечити максимальну тягу і прохідність на будь-яких ділянках проходження, а у випадках асфальтного покриття - забезпечити додаткову тягу і підвищити безпеку при проходженні поворотів. Зокрема, електронна система модулює передачу крутного моменту через електронноуправляемий муфту (ECC , Electronically Controlled Coupling ) і включається тільки при необхідності, що дозволяє економити витрати пального.

Учасники третього туру « WTF - What The Fun » також зможуть випробувати Fiat Panda Trekking, прекрасний «перехід » між версіями 4x2 і 4x4 , який постане як позашляховик з розумним переднім приводом , завдяки технології « Traction + ». Це інноваційна система контролю тяги , що збільшує прохідність автомобіля по грунтах з поганим зчепленням коліс і забезпечує чудову віддачу при рушанні , чому також сприяють спеціально розроблені шини Winter 175 / 65 R15 84T M + S , які пропонуються в базовій комплектації Panda Trekking.


Система « Traction + » разом з доступними двигунами 0.9 TwinAir Turbo 85 к.с. і 1.3 Multijet II 75 к.с. відмінно вписується в концепцію Panda : машина, на якій можна зробити все, що вам подобається. Таким чином , новий автомобіль - це ідеальний вваріант для тих , хто зазвичай користується машиною в місті, але , маючи справи за містом , бажає бути в повній безпеці на дорогах з поганим зчепленням коліс. При цьому все це не впливає на місткість і універсальність автомобіля SUV, компактного зовні і надзвичайним внутрішнім простором .

16 грудня 2013

© ТзДВ «Пластик» RSS