ТзДВ "Пластик" - Офіційний дилер FIAT у Львові та Львівській області

логотип Fiat
На зимових Олімпійських іграх у Сочі 2014 ФІАТ завжди поруч з олімпійцями та Національним олімпійським комітетом Італії | Новини | ТзДВ

На зимових Олімпійських іграх у Сочі 2014 ФІАТ завжди поруч з олімпійцями та Національним олімпійським комітетом Італії

Офіційний спонсор Національного олімпійського комітету Італії протягом трирічного періоду 2012 — 2014 р.р. група ФІАТ підтримуватиме італійських спортсменів також і в Росії, після того, як компанія супроводжувала їх на Олімпійських іграх у Лондоні в 2012 році і на Середземноморських іграх в Мерсине в 2013 році.

 

Сьогодні, напередодні Зимових олімпійських ігор 2014 в Сочі, в урочистій обстановці палацу Квиринале президент Республіки вручив прапор Італії прапороносцеві італійської збірної Арміну Цоггелеру і прапороносцеві параолімпійської збірної Андреа Чаротті . У святковій церемонії взяли участь: делегація спортсменів, спортивне керівництво і політики, були присутні Джованні Малага, президент НОК Італії, і Лука Панкаллі, президент Італійського параолімпійського комітету.

Офіційний спонсор Національного Олімпійського Комітету Італії в 2012 — 2014 р.р. компанія ФІАТ надає в розпорядження італійської збірної цілий парк автомашин. Після лондонської Олімпіади 2012 року і Середземноморських ігор у Мерсине в 2013 році ФІАТ буде представлений також і в «Будинку Італії» , представництві НОК Італії в Сочі , і буде активно брати участь у запланованих заходах.


Парк автомобілів, призначений для супроводу спортсменів італійської олімпійської збірної , включатиме моделі ФІАТ, серед яких особливо виділяються 500L, 500L Trekking і Freemont. Саме Freemont разом з деякими спортсменами був сьогодні в центрі уваги на фотосесії, яка пройшла на Мармуровому стадіоні «Стадіо дей Мармі». Завтра він також візьме участь у церемонії вручення Золотих орденських ланцюгів, Почесних дипломів, Золотої зірки і Золотої пальмової гілки для спортсменів, тренерів і керівників за 2012 і 2013 роки в Залі слави НОК Італії. У церемонії візьмуть участь Граціано Дельрей, Міністр у справах регіонів, автономій і спорту, і президенти олімпійських комітетів Джованні Малага і Лука Панкаллі.

 

Фіат Фрімонт, що вже є «офіційним автомобілем» національних збірних з футболу та баскетболу, пропонує по-новому відчути автомобіль. Він може виручити з будь-якої життєвій ситуації, завдяки багатофункціональності. Це простора, зручна і універсальна машина для метушливого повсякдення, а також для відпочинку та задоволення бажань любителів активного спортивного життя. Він має 7 місць і 32 варіанти розташування сидінь, Freemont - це всі автомобілі , які захочеш , як свідчить його рекламне гасло. Автомобіль у сучасному стилі відповідає вимогам клієнтів, що дозволило йому лідирувати в рейтингу продажів у всій Європі, тоді як в Італії це найбільш продаваний 7-місний автомобіль і лідер свого сегменту протягом 28 місяців поспіль.

У лінійці Fiat Freemont 3 комплектації ( Freemont , Urban і Lounge ), два види приводів (передній або повний активний AWD типу «on demand»), дві коробки передач (механічна або автоматична , обидві 6 -ступінчасті) і три двигуни : два дизельних 2.0 Multijet II 16v потужністю 140 к.с. і 170 к.с. і бензиновий 3.6 літровий 280 к.с.


Спонсорство Національного олімпійського комітету Італії ще раз підкреслює тісний зв'язок між компанією ФІАТ і світом спорту: адже насправді , цей бренд пов'язав свій імідж з різними видами спорту , серед яких футбол , баскетбол , гонки на автомобілях і мотоциклах , атлетика і зимові види спорту на снігу і на льоді. На даний момент ФІАТ бере участь у багатьох починаннях, серед яких центральною є роль головного спонсора національної збірної з футболу напередодні Чемпіонату світу 2014 року в Бразилії .


 

19 грудня 2013

© ТзДВ «Пластик» RSS