ТзДВ "Пластик" - Офіційний дилер FIAT у Львові та Львівській області

логотип Fiat
Автомобіль Fiat Panda 4x4 Antartica в центрі захоплюючого проекту Турин — Сочі | Новини | ТзДВ

Автомобіль Fiat Panda 4x4 Antartica в центрі захоплюючого проекту Турин — Сочі

 

20.01.2014 в Турині в автоцентрі Mirafiori Motor Village пройшло офіційне відкриття проекту « Panda to Sochi ». У центрі уваги - автомобіль Panda 4x4 Antartica обмеженого випуску. Проект присвячений святкуванню 30 -річного ювілею моделі 4x4 з показником продажів понад 500 000 машин .


Сім'я Panda другий рік поспіль визнається абсолютним бестселером в Італії - понад 102 тисяч зареєстрованих автомобілів , частка ринку в сегменті А понад 40 %. Вона також міцно утримує місце в рейтингу Europa 27 + Efta з часткою, що перевищує 13 % , завдяки найдовершенішій лінійці в своїй категорії.

 Ідея проекту « Panda to Sochi » народилася у співпраці між торговою маркою Fiat і мультимедійної групою Vice Media , створеної з метою обслуговування інтересів молодого міського покоління, яке захоплюється новими тенденціями в моді , спорті і музиці , а також у світі культури і мистецтва. У проекті беруть участь також інші престижні бренди, що переслідують дану мету : Nokia, Nitro Snowboards і Beats by Dr . Dre .


На церемонії відкриття проекту « Panda to Sochi » були присутні райдери від Fiat Freestyle Team - зірка італійського сноубордингу Стефано Мунарі , талановитий BMX - райдер з Альто Адідже Стефан Лантшнер , а також Маркус Келлер , знаменитий райдер з команди Nitro , який буде змінювати за кермом під час подорожі Дмитра Сарторі . Разом з ними редактор з Vice Media Герсін Лівія Пайя, яка також входить до складу екіпажу , що має завдання досягти місця розташування в Сочі ( Росія).


За допомогою Nokia 1520 з надчутливий 6 -дюймовим дисплеєм Full HD Герсін буде вести розповідь про історію подорожі в реальному часі , доповнюючи його зображеннями і відеозйомками, зробленими фотокамерою Pureview 20 Мп , і ділячись ними в соціальних мережах. Слідувати до точки призначення команда буде , користуючись картами HERE .
У ході просування до Сочі команда зробить зупинки в 16 різних точках Європи , серед яких є маловідомі широкій публіці , для того щоб зняти найцікавіші моменти місцевої культури. Крім цього, команда видатних фотографів і відеомейкерів увічнить трюки і маневри екіпажу в деяких характерних місцях , як наприклад , замок Дракули в Трансільванії і Потьомкінські сходи в Україні, а також інших незвичайних з точки зору ландшафту місцях, як Монблан і Женевське озеро. Учасники також зможуть мати можливість познайомитися і взяти інтерв'ю у спортсменів і законодавців моди в містах , через які вони проїжджатимуть.

 За всім цим можна буде стежити на сайті www.fiatfreestyleteam.com і на офіційних каналах Fiat, Freestyle Team і Nokia на Facebook і Youtube, а також на сайті www.vice.com / pandatosochi .


Проект « Panda to Sochi » підтверджує прихильність Fiat до світу « активних видів спорту», що в першу чергу демонструє команда Fiat Freestyle Team .


Центральний герой походеньки з Туріну в Сочі , автомобіль Fiat Panda 4x4 Antartica оснащений бензиновим 85 -сильним двигуном TwinAir Turbo 0.9. Його відрізняє двоколірний кузов - білий з чорним дахом - а також деякі особливі елементи, які роблять city car 4x4 ще більш неповторним : 15 -дюймові легкосплавні сірі шліфовані колісні диски з помаранчевою кришкою, протитуманні фари , тоновані задні вікна, помаранчеві обтікачі дзеркал і спеціальна емблема на центральній стійці.

Внутрішнє оздоблення машини з тканини і екошкіри виконана в стильній сіро- помаранчевій колірній комбінації. Panda здобула загальну любов своєю універсальністю і комфортністю салону, що вкотре гарантується спинками сидінь, які складаються в пропорції 60 / 40 і регулюваним по висоті водійським сидінням в базовій комплектації.


Panda 4x4 Antartica зберіг всі сильні сторони моделі 4x4 , яка була удостоєна престижного титулу « Кращий позашляховик 2012 року» від британського журналу Top Gear . Це трансмісійна система « крутний момент на вимогу» , яка спрацьовує автоматично в разі потреби і дозволяє водієві відчувати себе спокійно в будь-якій дорожній ситуації. Крім того , в базову комплектацію Panda 4x4 входить система ESC (система курсової стійкості) разом з функцією ELD ( електронне блокування диференціалу ) , яка забезпечує додаткову підтримку при пересуванні і рушанні з місця на ділянках з поганим зчепленням з дорогою.

І, нарешті, Panda Antartica обмеженого випуску володіє всім необхідним в плані динаміки і комфорту для подолання довгих маршрутів у складних дорожніх умовах , насамперед, завдяки оновленій системі підвіски - незалежна колісна формула Мак Ферсон спереду і зв'язана конструкція коліс з торсіонної балкою позаду , а також використанню спеціальних зимових покришок 175 / 65 R15 84T M + S. Це єдиний city car , що має спеціальні зимові покришки Snow Flake в базовій комплектації. Вони розроблені для використання не тільки на льоду і снігу , а й на гарьових і грунтових дорогах - їх коефіцієнт зчеплення зі слизькою поверхнею поліпшений на 20 %.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22 січня 2014

© ТзДВ «Пластик» RSS