FIAT Три з Половиною

01.04.2020

Fiat, один з найстаріших і найпрестижніших автовиробників в світі, був названий офіційним спонсором «Bonhams London to Brighton Car Run 2019», заходи, організованого Королівським автомобільним клубом, який запланований на неділю 3 листопада.

Звання спонсора зарезервоване виключно для найвідоміших виробників автомобілів, чия історія сходить до піонерського періоду класичних автомобілів, до 1905 року. Тільки ці знакові бренди мають честь брати участь в найстарішій автомобільній події в світі. Крім того, автомобілі, випущені виробником з Туріна, завжди були одним з 400+ учасників, які беруть участь в щорічній ювілейній поїздці.

У цій важливій британській події, яка також відзначить 120-річчя Fiat в цьому році, італійський бренд співпрацює з Національним автомобільним музеєм в Больє, щоб повернути найстаріший Fiat в Британії на дорогу: Fiat 3½ к.с. з 1899 року. Один з дуже рідкісних екземплярів цього незвичайного автомобіля буде розганяти двигун на старті щорічної гонки класичних автомобілів «London to Brighton Veteran Car Run», а також долати 60-кілометровий відрізок, що відокремлює Гайд-парк в Лондоні від Мадейри Драйв в Брайтоні.

Fiat 3½ к.с. належить FCA UK Ltd і є частиною постійної експозиції в Національному автомобільному музеї в Больє. У ньому можуть з комфортом розміститися двоє дорослих і двоє дітей, сидячи обличчям до водія в конфігурації візаві. Завдяки двоциліндровому двигуну об’ємом 697 куб. см і 3-м передачам (без реверсу), він може розвивати максимальну швидкість близько 34 км/год і має респектабельну витрату палива 15 км/л.