З’ЯВИВСЯ «FIAT 500 LEGO CREATOR EXPERT»

01.04.2020

Бренди Fiat і LEGO створили новий конструкторський набір Fiat 500 LEGO Creator Expert, представлений сьогодні на Spazio MRF-Mirafiori в Туріні. «За свою довгу історію Fiat 500 перестав бути тільки матеріальним виразом і увійшов в колективну уяву, ставши легендою міжнародного рівня. Це також продемонструвала його недавня поява в Музеї сучасного мистецтва в Нью-Йорку, – як сказав Крістіано Фіоріо, керівник відділу маркетингових комунікацій регіону FCA EMEA. Зрештою, ми знаємо, що LEGO вибирає тільки культові продукти, і ми знаємо, що Fiat 500 – це не тільки автомобіль, але і художній і культурний феномен з сильною символічною  цінністю, а також грайливий і барвистий вираз італійського духу в світі».

Партнерство між Fiat і LEGO є частиною більшого проекту, який розглядає групу FCA як головного героя ексклюзивної співпраці в сфері ліцензування з метою розширення впізнаваності своїх брендів за межами автомобільного світу, підкреслюючи цінності кожного бренду. Це також демонструє новий набір Fiat 500 LEGO Creator Expert, який відзначає один з найвідоміших символів «Made in Italy» в світі, а також віддає данину поваги легендарній Dolce Vita. Натхненний легендарним Fiat 500F кінця 1960-х років, новий набір пропонує модель з 960 деталей, в комплекті з відкидним верхом, детальним інтер’єром, багажником з запасним колесом, задньою багажною полицею і капотом, який можна відкрити, щоб перевірити двигун, після завершення монтажу. Крім того, в комплект входять складаний мольберт, палітра і малюнок автомобіля на тлі Колізею в Римі.

Офіційна презентація нового набору Fiat 500 LEGO Creator Expert відбулася на Spazio MRF-Mirafiori в Турині, де була представлена модель легенди Fiat в натуральну величину, виготовлена з 189 032 цеглинок LEGO, що вимагає 830 годин роботи. Після цього заходу парк з більш ніж 50 класичних Fiat 500 супроводжував перший Fiat 500 LEGO Creator Expert в магазин LEGO в Турині, в центральній частині вулиці Рома. Він буде доступний з 1 березня на офіційному сайті LEGO.com і в магазинах LEGO.