НОВИЙ FIAT DOBLO COMBI

Зустрічайте новий Doblo – автомобіль марки Fiat Doblo Combi, з блискучим вирішення питання простору. Для тих, хто обирає Doblo своїм партнером  для роботи і дозвілля життя стає легшим і радіснішим.

Розробниками цієї моделі враховано найвимогливіші запити до функціональності та комфорту. Для цього простір інтер’єру автомобіля максимально задіяно найраціональнішим чином.

ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАЙКРАЩИХ ДИНАМІЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК, ВИСОКОГО РІВНЯ КОМФОРТУ і АКТИВНОЇ БЕЗПЕКИ у БУДЬ-ЯКИХ ДОРОЖНІХ УМОВАХ АВТОМОБІЛЬ ОБЛАДНАНО ТЕХНІЧНИМИ НОВИНКАМИ СЕРЕД ЯКИХ:

Двоважільна задня підвіска, для якої передбачено різні варіанти калібрування в залежності від прогнозованих умов експлуатації автомобіля. Стабільна і передбачувана курсова стійкість  Doblo гарантована завдяки застосуванню прогресивних електронних пристроїв контролю стійкості, а саме: ABS з електронним розподілом гальмівних зусиль (EBD),AFU – система допомоги при екстреному гальмуванні,ESP – електронна система стабілізації + ASR – антибуксувальна система, доповненої функцією утримання автомобіля на схилах, Hill Assist – система допомоги при рушанні з місця вгору.

Ще одним завданням при конструюванні автомобіля було досягнення найвищого рівня пасивної безпеки. Він реалізований завдяки ретельно розрахованим зонам деформації кузова, наявності фронтальних подушок безпеки, а також новітнім переднім боковим подушкам (забезпечують захист голови і грудної клітини). Окрім цього, в новому Doblo застосовані технічні рішення і обладнання, які створюють максимально комфортні умови на борту автомобіля і допомагають водію контролювати дорожні умови.

Завантажити брошури для FIAT DOBLO COMBI