Новий автомобіль FIAT DOBLO COMBI

DOBLO COMBI

СВІТОВА ПРЕМʼЄРА НОВОГО FIAT DOBLO

Зустрічайте новий Doblo – автомобіль марки Fiat, з блискучим вирішення питання простору. Для тих, хто обирає Doblo своїм партнером  для роботи і дозвілля життя стає легшим і радіснішим.

Розробниками цієї моделі враховано найвимогливіші запити до функціональності та комфорту. Для цього простір інтер’єру автомобіля максимально задіяно найраціональнішим чином. Розміститись у ньому може до 7 осіб. Це справжній сімейний простір, якому забезпечено найвищий рівень безпеки, економічності та екологічності.

ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАЙКРАЩИХ ДИНАМІЧНИХ ХАРАКТЕРИСТИК, ВИСОКОГО РІВНЯ КОМФОРТУ і АКТИВНОЇ БЕЗПЕКИ у БУДЬ-ЯКИХ ДОРОЖНІХ УМОВАХ АВТОМОБІЛЬ ОБЛАДНАНО ТЕХНІЧНИМИ НОВИНКАМИ СЕРЕД ЯКИХ:

Двоважільна задня підвіска, для якої передбачено різні варіанти калібрування в залежності від прогнозованих умов експлуатації автомобіля. Стабільна і передбачувана курсова стійкість  Doblo гарантована завдяки застосуванню прогресивних електронних пристроїв контролю стійкості, а саме: ABS з електронним розподілом гальмівних зусиль (EBD) і, передовсім , системи ESP, доповненої функцією утримання автомобіля на схилах. Ця функція допомагає водію при рушанні з місця вгору і передбачена в якості базової опції для нової моделі.

Ще одним завданням при конструюванні автомобіля було досягнення найвищого рівня пасивної безпеки. Він реалізований завдяки ретельно розрахованим зонам деформації кузова, наявності фронтальних подушок безпеки, а також новітнім переднім боковим подушкам (забезпечують захист голови і грудної клітини). Окрім цього, в новому Doblo застосовані технічні рішення і обладнання, які створюють максимально комфортні умови на борту автомобіля і допомагають водію контролювати дорожні умови. Включно із клімат контролем з регулюванням для задніх сидінь, круїз контролем, датчиками паркування, а також вбудованій системі Blue&Me, яка забезпечую функцію hands-free (“свободные руки”) та  навігатор “Blue&Me TomTom”.

Завантажити брошури для FIAT DOBLO COMBI