Планове технічне обслуговування Вашого автомобіля необхідно виконувати для забезпечення надійної та безпечної експлуатації. Своєчасне технічне обслуговування сприяє виявленню наявних несправностей, значно знижує Ваші витрати на паливо, та продовжує термін служби автомобіля . Це призводить до значної економії Ваших коштів і часу.

Технічне обслуговування автомобіля – це комплекс заходів, спрямованих на підтримку транспортного засобу в справному стані і відповідному зовнішньому вигляді, та на виявлення та усунення можливих прихованих несправностей. Технічна справність автомобіля включає у себе максимально можливий рівень безпеки, економічності, екологічності та надійності. Технічне обслуговування, на відміну від ремонту, носить профілактичний характер. Для того щоб приділити трохи уваги своєму автомобілю не обов’язково чекати поки трапиться поломка.

Вирізняють три основних види технічного обслуговування автомобілів:

1 . Щоденне обслуговування (ЩО);

2 . Планове технічне обслуговування ( ТО- 1 ; ТО- 2 …);

3 . Сезонне обслуговування (СО).

Щоденне технічне обслуговування

Щоденне обслуговування – це контроль стану наступних агрегатів: одометра, датчиків , гальмівної системи, системи рульового управління, фарі і світлової сигналізації. Перевірка рівня мастила, палива, охолоджувальної і гальмівної рідин також належить до щоденного обслуговування автомобіля. Не варто забувати про регулярну мийку і підтримання чистоти в салоні.

Перед кожною поїздкою рекомендуємо перевірити :

– Загальний стан автомобіля;

– Стан кузова;

– Положення дзеркал;

– Стан номерних знаків;

– Стан електрообладнання;

– Рульову систему;

– Роботу датчиків;

– Тиск в шинах.

Планове технічне обслуговування

Планове технічне обслуговування автомобіля здійснюється тільки дилерським підприємством і в обсязі, рекомендованому виробником автомобіля і імпортером .

Основна мета планового технічного обслуговування – запобігання випадковим поломкам , які можуть вивести з ладу транспортний засіб, збільшити витрату палива і мастильних матеріалів, а найголовніше підвищити безпеку при експлуатації Вашого автомобіля.

Люди , які цінують комфорт і надійність італійських автомобілів вибирають саме якість даної марки , що зобов’язує до високого рівня технічного обслуговування. Технічну діагностику необхідно проходити регулярно, щоб уникнути проблем, які можуть виникати при довгій експлуатації. Проходження планового технічного обслуговування і ремонту Вашого автомобіля на авторизованій сервісній станції є обов’язковою умовою для збереження гарантії.

Технічне обслуговування FIAT включає в себе регулярні планові операції і ряд додаткових операцій, що здійснюються з урахуванням особливостей моделі автомобіля, пробігу та строку експлуатаціі . Умови експлуатації автомобілів в Україні, а також регламент технічного обслуговування докладно описаний в сервісній книжці .

Власник автомобіля зобов’язаний своєчасно звертатися до дилерського підприємству і надавати автомобіль для планового технічного обслуговування. Термін планового технічного обслуговування автомобіля встановлений в інтервалах часу та / або пробігу, а саме – 12 місяців + / – 1 місяць / 15.000 км ( для Fiat Ducato – 20.000км ) + / – 500 км , в залежності від того, що настане раніше.

При виконанні планового технічного обслуговування, дилерські підприємства зобов’язані видати власнику автомобіля наряд-замовлення або акт виконаних робіт на проведені роботи, використані матеріали та встановлені запасні частини.

Про проведення робіт планового технічного обслуговування свідчить відмітка дилерського підприємства в сервісній книжці на автомобіль, яка включає в себе, як дані про зроблений плановому технічному обслуговуванні автомобіля (пробіг автомобіля, дата проведення планового технічного обслуговування, штамп дилерського підприємства, підпис відповідальної особи дилерського підприємства, яке здійснювало планове технічне обслуговування), так і дані про наступне рекомендоване планове технічне обслуговування (граничний пробіг автомобіля і рекомендована дата проведення), яке проводиться у разі настання одного із зазначених термінів, залежно від того, що раніше настане.

Ми гарантуємо якість і професіоналізм при виконанні технічного обслуговування , передбачених виробником.

Своєчасне і якісне технічне обслуговування автомобіля є запорукою надійної роботи при подальшій експлуатації.

Сезонне обслуговування

Сезонне обслуговування являє собою підготовку транспортного засобу до експлуатації в той чи інший сезон. Для нашого клімату процедура СО є обов’язковою, і проводиться не рідше двох разів на рік. З настанням заморозків необхідно «перевзути» свій автомобіль в зимову гуму, не зайвою виявиться і антикорозійна обробка кузовний частини, заливка незамерзаючої рідини в бачок омивача скла. Відповідно, в теплу пору зимова гума поступається місцем літньої.