Лізинг, або отримання авто в оренду з правом викупу, – це вигідне рішення для малого та середнього бізнесу, приватних осіб і фізичних осіб-підприємців.

Різновиди лізингу

Розрізняють 2 види лізингу: фінансовий та оперативний.

При фінансовому лізингу клієнт частинами виплачує повну вартість автомобіля і після закінчення договору лізингу стає повноправним його власником. При оперативному лізингу клієнт отримує в користування автомобіль на необхідний термін і по завершенню договору повертає його назад у лізингову компанію, зменшуючи тим самим як початкові свої витрати, так і щомісячні. Таким чином клієнт може регулярно оновлювати свій автопарк, не зв’язуючись з процесом купівлі-продажу, створенням автогосподарств і постановкою на облік, скорочуючи тим самим бухгалтерські витрати.

Відмінністю даних видів лізингу є схема оподаткування: фінансовий лізинг схожий з покупкою, де автомобіль ставитися на баланс лізингоодержувача, при оперативному – предмет лізингу залишається на балансі лізингової компанії, не обтяжуючи баланс клієнта непрофільними активами.

Послуга автолізингу стане в нагоді тим підприємцям, які розуміють важливість серйозного іміджу, але не бажають виймати кошти з обороту компанії на покупку автомобіля бізнес класу.

Купівля в лізинг стане чудовою альтернативою кредитуванню.

ULF Finance (ТОВ «УЛФ-ФІНАНС») пропонує вигідні умови фінансування легкових автомобілів для представників малого та середнього бізнесу, фізичних осіб та СПД, зареєстрованих на території України.

  • вигідні умови фінансування – ставка від 0%, аванс від 30%, термін лізингу до 7 років;
  • гнучкий графік лізингових платежів
  • можливість фінансування додаткових витрат, пов’язаних з придбанням та обслуговуванням автомобіля
  • висока швидкість ухвалення рішення
  • лояльна оцінка доходів, яка дозволяє фінансувати як start-up проекти, так і фізичних осіб з непідтвердженим офіційним доходом
  • мінімальний пакет документів
  • надання розстрочки по страхуванню на весь період лізингу
  • адміністрування страхових випадків
  • виїзд менеджера до клієнта для консультації, допомоги в зборі документів.

Для найбільш комфортної експлуатації автомобіля ТОВ «УЛФ-ФІНАНС» пропонує клієнтам скористатися послугами технічного сервісу: цілодобова консультаційно-сервісна підтримка на дорогах України, адміністрування страхових випадків і гарантійних ремонтів, а також пріоритетність в записі на СТО і ремонт.

За детальною інформацією щодо умов кредитування звертайтеся  за адресою м. Львів, вул. Зелена, 149

або за телефонами (032) 244-22-22 та (050) 315-21-42     (096) 426-00-40.

 

авто у лізинг

Завантажити Лізингові умови ( на усi моделi FIAT)

•Аванс від 20%;
•До ставки фінансування в USD у всіх випадках додається змінна частинаLibor1M;
•Крім відсоткової ставки ОТП Лізинг додатково включає до графіку лізингових платежів: – страхування предмета лізингу, – реєстрація техніки в державних органах, – конвертація валюти, при фінансуванні з прив’язкою до курсу долара США, – будь-які інші додаткові опції за бажанням клієнта;
•За надання фінансування встановлюється одноразова комісія в розмірі 2,5% від вартості автомобіля.

Калькулятор для моделей FIAT від OTP Leasing

За детальною інформацією щодо умов кредитування звертайтеся за адресою м. Львів, вул. Зелена, 149

або за телефонами (032) 244-22-22 та (050) 315-21-42    (096) 426-00-40.