СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ КРЕДИТУВАННЯ (всі моделі) →

 СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ КРЕДИТУВАННЯ (всі моделі)

 

Скористайтеся нашим онлайн калькулятором для розрахунку орієнтовної вартості фінансування.

Автомобіль Fiat у кредит

Для того, хто мріє про нове авто, та не може одразу розрахуватись за нього, автосалон пропонує вигідно купити автомобіль Fiat у кредит. Умови кредитування є найвигіднішими у порівнянні із купівлею у неофіційних салонах.

Купити автомобіль Фіат у кредит легко та просто, і вже після швидкого оформлення документів Ви зможете забрати своє нове авто.

Умови кредитування

Автосалон пропонує на вибір оформлення автомобіля у кредит у різних українських банках. Умови кредитування у них мають певні відмінності, детальніше з ними можна ознайомитись на нашому сайті або за контактним номером.

Сьогодні ми пропонуємо купівлю автомобіля Fiat у кредит на умовах таких банків:

  • ОЩАДБАНК;
  • Укргазбанк.

Серед кредитних пропозицій цих банків Ви зможете підібрати найкращий для себе варіант.

У нашому кредитному калькуляторі можна підрахувати вартість автомобіля Fiat у кредит. Вона залежатиме від ціни автомобіля, першого внеску, терміну кредитування та відсоткової ставки. Внесіть ці дані у форму, і Ви отримаєте приблизну суму щомісячної оплати по кредиту.

Оформлення кредиту на автомобіль Фіат

Для оформлення кредиту необхідно мати при собі основні документи та завітати до нашого салону. Наші фінансисти нададуть Вам вичерпні консультації та допоможуть підібрати найзручніший для Вас варіант. Після цього Ви зможете легко та швидко оформити розстрочку та забрати свій новий автомобіль Fiat.

За детальною інформацією щодо умов кредитування звертайтеся  за адресою:

м. Львів, вул. Зелена, 149

або за телефонами

(068) 448-00-40

    (067) 125-00-40

         (032) 244-22-22