Гарантія на лакофарбове покриття діє впродовж тридцяти шести ( 36 ) місяців з дня продажу автомобіля.

Гарантія від наскрізної корозії кузова діє протягом дев’яноста шести ( 96 ) місяців з дня продажу автомобіля, за умови дотримання власником автомобіля правил експлуатації автомобіля, і забезпечення ним своєчасного (щорічного) проходження технічного огляду та обслуговування кузова автомобіля за його антикорозійного захисту на станціях технічного обслуговування уповноваженого дилерського підприємства, умови якого викладені в сервісній книжці на автомобіль в розділі « Захист від корозії»).

Захист від корозії

При виявленні в гарантійний період експлуатації автомобіля випадків корозії з утворенням наскрізних отворів в листових металевих панелях, їх усунення проводиться за рахунок гарантійних зобов’язань виробника при дотриманні умов експлуатації автомобіля і умов даного розділу.

Дилер зобов’язується виконувати ремонт в разі виникнення наскрізної корозії кузова ( корозія металевих частин кузова з утворенням наскрізних отворів) , викликаної дефектом виготовлення автомобіля, за умови дотримання власником автомобіля правил експлуатації автомобіля, та забезпечення ним своєчасного ( щорічного ) проходження технічного огляду та обслуговування кузова автомобіля. Лакофарбове покриття кузова та антикорозійний захист днища, один раз на рік мають бути обов’язково оглянуті візуально дилером на станціях технічного обслуговування уповноваженого дилерського підприємства.

При виявленні пошкоджень антикорозійного або лакофарбового покриття таких як відшарування , подряпини, відколи, тріщини або інші зауваження, що в майбутньому може привести до утворення вогнищ корозії, дилер робить відмітки в акті прийому-передачі та повідомляє про такі дефектах власнику автомобіля.

Власник автомобіля протягом одного місяця після повідомлення про необхідність усунення пошкодження, зобов’язаний звернутися до дилера для проведення за свій рахунок ремонту такого ушкодження. Обов’язком офіційного дилера є приведення автомобіля в справний стан, який відповідає віку автомобіля і пробігу на момент проведення ремонту ЛКП або антикорозійного покриття.

Всі супутні документи (акти, наряд- замовлення, чеки про сплату ) про проведення такого ремонту кузова власникові автомобіля необхідно зберігати і передати наступному власникові.

У разі порушення умов даного розділу або проходження / відмови від проходження щорічного огляду кузова по захисту від корозії, гарантія дистриб’ютора від наскрізної корозії припиняється.

Для зменшення корозії деталей автомобіля і в першу чергу кузова необхідно підтримувати їх чистоту , здійснювати своєчасний догляд за лакофарбовим покриттям і його відновлення, виробляти протикорозійну обробку прихованих порожнин кузова та інших схильних до корозії деталей.

Гарантійні зобов’язання на лакофарбове покриття або наскрізну корозію не поширюються якщо автомобіль обслуговується не у дилерських підприємств. Дізнатись більше інформації допоможе сервіс Асистанс.