У нашому сервісному центрі (СТО) Ви можете швидко і якісно здійснити сервісне обслуговування та ремонт Вашого автомобіля FIAT впродовж гарантійного терміну його експлуатації, а також у післягарантійний період.

Станція технічного обслуговування FIAT – це високий професіоналізм обслуговуючого персоналу, оригінальні запчастини та сучасне обладнання, що дозволяє провести точну діагностику автомобіля, усунути будь-які несправності .

СТО компанії має сертифікати і все необхідне обладнання для проведення планових , ремонтних, діагностичних робіт і встановлення додаткового обладнання. Кваліфікація персоналу підтверджена сертифікатами та дипломами концерну FIAT. Все перераховане гарантує якість виконання робіт, а наявність власного складу оригінальних запасних частин і матеріалів дозволяє виконувати обслуговування і ремонт в найстисліші терміни.

При проведенні робіт використовуються виключно оригінальні запчастини, а спеціалізоване обладнання дозволяє дотримуватися технологічних норм при виконанні робіт, підвищуючи якість надаваних послуг. Наша станція технічного обслуговування має у своєму розпорядженні весь необхідний перелік спеціального інструменту та обладнання, рекомендований заводом –виробником, для проведення робіт з якісної діагностики та ремонту автомобілів.

За допомогою діагностичного обладнання станції, можна виявити найменші неполадки Вашого автомобіля.

Особливу увагу ми приділяємо правильному інформуванню власника автомобіля про результати проведеної діагностики технічного стану автомобіля. Ми повідомляємо власникові автомобіля про існуючі несправності автомобіля і пропонуємо провести ремонт на офіційній станції технічного обслуговування уповноваженого дилерського підприємства, оскільки тільки офіційний сервіс передбачає проведення якісного ремонту автомобіля, відповідного стандартам і вимогам заводу-виробника. Встановлення оригінальних запасних частин, застосування рекомендованих витратних матеріалів, дозволяють уникати серйозних поломок транспортного засобу.

Ми інформуємо замовника про переваги офіційного сервісу і вартості пропонованого ремонту.