Fiat Fiorino Cargo

КОМПЛЕКТАЦІЯ FIORINO CARGO

Fiat Fiorino не можна обмежити визначенням “роботяга” і з тієї причини, що у нього повноцінний інтер’єр хорошого легкового автомобіля, який досить добре оснащений. Тут є і система “вільні руки” для вас і, як наслідок, для вашого стільникового телефону, аудіосистема з управлінням на кермі, маршрутний комп’ютер і порт USB для підключення зовнішніх пристроїв.

КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ FIORINO CARGO

Зручний в завантаженні та розвантаженні.

Доступ до вантажного відсіку простий та функціональний.

Широкі розсувні бокові двері забезпечують зручний доступ до вантажного відсіку. Вони широкі – 644 мм, і високі – 1041 мм.

Додатково, на замовлення, доступні 2 пари бічних розсувних дверей.

Доступ з корми здійснюється через подвійні двері (40/60), які відкриваються під кутом 180 °, з максимальною шириною 1140 мм та висотою до 1060 мм.

 

Висота порогу навантаження становить менше аніж 530 мм, що значно спрощує завантаження та розвантаження.

Вертикальні ергономічні дверні ручки Fiorino мають зручну форму, яка дозволяє відкривати двері будь-якою рукою.

МЕТАЛЕВА ПЕРЕГОРОДКА з ВІКНОМ

Універсальність Fiorino зумовлена високою адаптивністю кузова відповідно до вантажу – від європалет до велосипедів і лиж.

Щоб відокремити відсік пасажирського салону від вантажного відсіку та захистити водія від будь-якого руху або проникнення вантажу, можуть використовуватися наступні інсталяції:

  • Фіксована листова металева пластина з оглядовим вікном у вантажний відсік або без вікна.
  • Двосекційна сітчаста перегородка з поворотним стрижнем (фіксується на стороні водія та складається на стороні пасажира).

СІТЧАСТА ПЕРЕГОРОДКА

Захищає водія від багажу у вантажному відділенні.
Незалежне відкриття вантажного відсіку
Незалежне замикання для передніх і задніх дверей дозволяє використовувати вантажний відсік, навіть якщо кабіна закрита. Це рішення покращує безпеку під час завантаження та розвантаження, як стандартне обладнання (залежно від версії).

ШАРНІРНА СІТЧАСТА ПЕРЕГОРОДКА

Якщо сидіння пасажира скласти до рівня підлоги, то праву частину перегородки можна повернути її та перетворити на захист водія.

Як опція, поворотна перегородка доступна і у поєднанні із складним пасажирським сидінням. Спинку такого сидіння можна «перетворити» на стіл.

Дане рішення пропонує такі переваги:

  • додатково довжина 1 м (загалом майже до 2,5 м)
  • додатковий об’єм (на 0,3 м³) вантажного відсіку.

Стандартно    у  Fiorino 9-секційна трубчаста металева рама встановлена ​​як стандарт, щоб захистити водія від переміщення навантаження.

ЗНІМНА ЛАМПА (ЛІХТАР)

Знімна лампа (ліхтар) розміщена на стінці вантажного відсіку (опція):

  • Коли він розміщується на бічній стіні, він діє як звичайний світильник.
  • Коли знімається з постійного місця, слугує зручним ліхтариком.

Існує також 12 В розетка (опція).

Індивідуальне рішення для будь-якої місії 
Fiorino – це модель, яка дозволяє вам адаптувати ваш вантажний відсік відповідно до ваших потреб. Це може служити як ізотерма або мобільна майстерня.

АВТОМОБІЛЬ НЕЗАМІННИЙ ПОМІЧНИК і ДЛЯ МАЛОГО БІЗНЕСУ (КОЛИ ВАЖЛИВІСТЬ І ЯКІСТЬ ТОВАРУ ПРЕВАЛЮЄ НАД ОБСЯГАМИ ПОСТАВОК), і ДЛЯ ОПЕРАТИВНИХ ЗАВДАНЬ ВЕЛИКОГО БІЗНЕСУ у ВЕЛИКОМУ МІСТІ (КОЛИ МАЛЕ АВТО СПРАВИТЬСЯ ШВИДШЕ).