АВТОМОБІЛЬ НЕЗАМІННИЙ ПРИ МАЛЕНЬКОМУ СІМЕЙНОМУ БІЗНЕСІ, КОЛИ ВАЖЛИВІСТЬ І ЯКІСТЬ ТОВАРУ ПРЕВАЛЮЄ НАД ОБСЯГАМИ ПОСТАВОК.

КОМФОРТ FIAT FIORINO COMBI

FIAT Fiorino – це вже не стільки дуже маленький кубообразний вагончик на колесах, скільки дуже універсальний, просторий (для своїх скромних габаритів, звичайно) і вже досить комфортний сімейний автомобіль.

КОМПЛЕКТАЦІЯ FIORINO COMBI

Його важко назвати тільки робочим і з тієї причини, що у нього повноцінний інтер’єр хорошого легкового автомобіля, який досить добре оснащений. Тут є і система “вільні руки” для вас і, як наслідок, для вашого стільникового телефону, аудіосистема з управлінням на кермі, маршрутний комп’ютер і порт USB для підключення зовнішніх пристроїв.

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ АВТОМОБІЛЯ

Універсальність Fiorino полягає насамперед у можливості побудувати кузов автомобіля під будь-який вид і форму вантажу – від важких пасажирів до велосипедів і сноубордів. Для першого ряду в салоні стоять сидіння, а для вантажів все сидіння, аж до переднього пасажирського, можуть бути вилучені, залишаючи в салоні місце для предметів довжиною до 2,5 метрів. Рекордний результат, який дивує, враховуючи, що сам Fiorino зовсім не великий – 3959 мм. При цьому у автомобіля перед капотом висить бампер від вантажівки, який займає майже третину довжини автомобіля.